Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 2 dni
EAN: 4007547309302
Producent: SONETT

SONETT Ekologiczne mydło do podłóg

10 litrów

Na bazie oliwy z oliwek z upraw ekologicznych

  • czyści i pielęgnuje podłogi z kamienia otwartoporowego i drewna otwartoporowego
  • nadaje się do filcowania wełny
  • w 100% biodegradowalne

Produkt posiada certyfikaty NCP - Nature Care Product i Certyfikat Zrównoważonej Gospodarki CSE.

Produkt wegański wpisany na listę Vegan Society.Ekologiczne środki marki SONETT otrzymały tytuł Eko-Laur Konsumenta 2009.

Szczególne cechy produktu:

Wysoka koncentracja aktywnej substancji myjącej na poziomie około 30% oraz wykorzystanie wysokiej klasy oliwy z oliwek z upraw ekologicznych to cechy wyróżniające ten produkt. Mydło oliwkowe sprawdza się wyśmienicie przy filcowaniu wełny.

Zakres stosowania:

Do czyszczenia i pielęgnacji powierzchni otwartoporowych i podłóg.

Zastosowanie / sposób użycia:

  • Do czyszczenia i pielęgnacji otwartoporowych powierzchni i podłóg, w szczególności wykonanych z kamienia naturalnego, gliny, linoleum, korka i drewna.
  • Do filcowania wełny.

Dozowanie:

  • Czyszczenie i pielęgnacja podłóg otwartoporowych:

Woda miękka: 25 ml na 10 litrów wody.

Woda średnio twarda: 40 ml na 10 litrów wody.

  • Filcowanie wełny:około 50 ml rozcieńczyć w 500 ml gorącej wody.

Skład: Mydło oliwkowe* >30%, alkohol roślinny (etanol) 5-15%,  cytryniany <1%, kajeputowy olejek eteryczny* <1%, dodatki balsamiczne* <1%, woda wirowana do 100%.

*z upraw ekologicznych / zbiorów roślin dziko rosnących

CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI

Piktogram określający rodzaj zagrożenia

UWAGA: Zawiera eteryczny olejek kajeputowy, ekstrakt. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Działa drażniąco na skórę. Działa drażniąco na oczy.  W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/ zgłosić się pod opiekę lekarza.

Utylizować pojemniki zgodnie z lokalnymi / krajowymi przepisami.

W miarę możliwości przechowywać w temp. 10 - 25°C.

Sonett należy do pionierów produkcji ekologicznych środków piorących i czyszczących. Dzięki swej jakości produkty Sonett rozpowszechniły się prawie w całej Europie. W poczuciu odpowiedzialności za renaturalizację wody używanej do prania lub sprzątania Sonett dodaje do swych produktów substancje rytmizowane w mieszalniku oloidowym oraz wykorzystuje wodę poddana wcześniej wirowaniu w dwunastu owalnych naczyniach szklanych. Wszystkie używane surowce są całkowicie biodegradowalne, wolne od enzymów, petrochemicznych środków powierzchniowo czynnych, petrochemicznych barwników, zapachów i konserwantów. Produkty Sonett nie zawierają także petrochemicznych aktywatorów wybielania, GMO i nanocząstek. Oleje używane do produkcji mydeł, a także wszystkie wykorzystywane olejki eteryczne pochodzą w 100% z certyfikowanych upraw ekologicznych. Więcej informacji na: www.sonett.pl

EAN 4007547309302