Wczytuję dane...
O nas

Jeśli poszukujecie Państwo naturalnych produktów ekologicznych i naturalnych to znaleźliście się pod właściwym adresem.

Sklep ekologiczny.pl to miejsce, w którym znajdziecie Państwo sprawdzone produkty ekologiczne najwyższej jakości.

Mamy nadzieję, iż będą się one cieszyły Państwa uznaniem. My z naszej strony wybieramy do naszego sklepu tylko produkty, których sami używamy i które cenimy najwyżej. Oficjalne uznanie jak Eko-Laur Konsumenta 2009 dla środków piorących i czyszczących SONETT utwierdzają nas w słuszności naszych wyborów. 

Inspiracją do prowadzenia sklepu ekologiczny.pl są nasze kontakty z osobami, które autentycznie żyją w zgodzie z naturą i są dla nas wzorem, jak można żyć zwyczajnie, jednocześnie wybierając każdego dnia to co jest rzeczywiście najlepsze dla naszej planety i nas samych. Ekologiczna żywność po prostu lepiej smakuje i służy zdrowiu. Ekologiczne kosmetyki po prostu ładniej pachną, są skuteczne i nie obciążają organizmu balastem często na długą metę niebezpiecznych związków chemicznych. Ekologiczne środki czystości są równie efektywne jak syntetyczne, a ograniczają przy tym ryzyko alergii i nie obciążają środowiska. 

Firma PRO-ECO, która prowadzi sklep internetowy ekologiczny.pl, powstała jako logiczna konsekwencja wcześniejszych starań całej naszej rodziny, by żyć prosto, zdrowo i w zgodzie z naturą. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie rodzinie, przyjaciołom i znajomym oraz naszym nauczycielom jogi – Hari Prem i Bjoernowi - www.yoga-meditation.se