Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 2 dni
EAN: 4007547401105
Producent: SONETT

SONETT Ekologiczny proszek do szorowania

1 kg, opakowanie uzupełniające

Dostępny w opakowaniach: 0,45 kg, 1 kg

Zawiera czysto roślinne środki powierzchniowo czynne.

  • czyści bez wysiłku silne zabrudzenia, nie pozostawiając zarysowań
  • zawiera aromatyczne olejki eteryczne: szałwiowy i kajeputowy z upraw ekologicznych
  • ulega biodegradacji w 100%

Produkt posiada certyfikaty NCP - Nature Care Product i Certyfikat Zrównoważonej Gospodarki CSE.

Produkt wegański wpisany na listę Vegan Society.Ekologiczne środki marki SONETT otrzymały tytuł Eko-Laur Konsumenta 2009.

Szczególne cechy produktu:

Środki czyszczące w postaci proszku, w przeciwieństwie do produktów płynnych zawierających 70 – 80% wody, odpowiadają rygorystycznym wymogom ekologicznym najwyższej koncentracji substancji aktywnej przy najniższym obciążeniu w transporcie, dlatego też Proszek do szorowania jest wysoce ekonomicznym i wydajnym środkiem czyszczącym.

Zakres stosowania:

Skoncentrowany proszek czyszczący. Bardzo wydajny.

Środek czyszczący o szerokim zastosowaniu do powierzchni sanitarnych i kuchennych. Bez zarysowań czyści umywalki, toalety, wanny i bez wysiłku usuwa przypalone resztki z garnków oraz tłuste osady z kuchenek i piecyków.

Dzięki delikatnemu działaniu pumeksu jest odpowiedni nawet do czyszczenia kuchennych płyt ceramicznych. Jest także bardzo skutecznym środkiem czyszczącym meble ogrodowe i zanieczyszczone sadzą szyby kominkowe.

Nie nadaje się do szkła akrylowego.

Sposób użycia / dozowanie:

Nanieś proszek na czyszczoną powierzchnię i wyczyść ją wilgotną ściereczką, szczoteczką lub gąbką. Bardzo wydajny.

Skład: proszek pumeksowy >30%, węglan sodu 5–15%, tlenek glinu 5–15%, mydło roślinne* 1–5%, naturalne olejki eteryczne: szałwiowy* <1%, kajeputowy* <1%, dodatki balsamiczne <1%.

* z upraw ekologicznych / ze zbiorów roślin dziko rosnących

CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI

W miarę możliwości przechowywać w temp. 10 - 25°C.

Sonett należy do pionierów produkcji ekologicznych środków piorących i czyszczących. Dzięki swej jakości produkty Sonett rozpowszechniły się prawie w całej Europie. W poczuciu odpowiedzialności za renaturalizację wody używanej do prania lub sprzątania Sonett dodaje do swych produktów substancje rytmizowane w mieszalniku oloidowym oraz wykorzystuje wodę poddana wcześniej wirowaniu w dwunastu owalnych naczyniach szklanych. Wszystkie używane surowce są całkowicie biodegradowalne, wolne od enzymów, petrochemicznych środków powierzchniowo czynnych, petrochemicznych barwników, zapachów i konserwantów. Produkty Sonett nie zawierają także petrochemicznych aktywatorów wybielania, GMO i nanocząstek. Oleje używane do produkcji mydeł, a także wszystkie wykorzystywane olejki eteryczne pochodzą w 100% z certyfikowanych upraw ekologicznych. Więcej informacji na: www.sonett.pl

EAN 4007547401105