Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 2 dni
EAN: 4007547103108
Producent: SONETT

SONETT Ekologiczny środek do zmiękczania wody

5 kg

Dostępny w opakowaniach: 0,5 kg, 1 kg, 5 kg

Moduł 2 w MODUŁOWYM SYSTEMIE PRANIA SONETT

  • wiąże zawarty w wodzie wapień, umożliwiając pełne wykorzystanie siły czyszczącej środka piorącego.
  • umożliwia optymalną skuteczność środka piorącego
  • nie zawiera fosforanów i surowców petrochemicznych
  • ulega biodegradacji w 100%

Produkt posiada certyfikaty NCP - Nature Care Product i Certyfikat Zrównoważonej Gospodarki CSE.

Produkt wegański wpisany na listę Vegan Society.Ekologiczne środki marki SONETT otrzymały tytuł Eko-Laur Konsumenta 2009.

Szczególne cechy produktu:

Dodawanie zmiękczacza osobno – w zależności od stopnia twardości wody na danym obszarze – gwarantuje najbardziej ekonomiczne wykorzystanie detergentu. Tak jak w przypadku samych detergentów, Sonett używa do produkcji Środka do zmiękczania wody wyłącznie składników absolutnie niezbędnych i całkowicie odżegnuje się od wykorzystywania wypełniaczy, fosforanów i innych petrochemicznych substancji zmiękczających, takich jak fosfoniany, NTA (nitrylooctany) i EDTA (kwas etylenodiaminotetraoctowy).

Zakres stosowania:

Moduł 2 w MODUŁOWYM SYSTEMIE PRANIA SONETT

Do zmiękczania wody wykorzystywanej do prania poprzez wiązanie rozpuszczonego w wodzie wapnia, co umożliwia uzyskanie optymalnej skuteczności środka piorącego.

Nie nadaje się do wełny, jedwabiu, jedwabiu syntetycznego i mikrofibry.

Sposób użycia/dozowanie:

Jeśli twardość wody wymaga użycia środka zmiękczającego, należy wsypać go do przegródki na proszek w szufladce. Dzięki temu wpływająca przez szufladkę woda dostaje się do bębna już zmiękczona, zwiększając wydajność środka piorącego.

Dozowanie (do prania w pralce na 4,5 kg tkanin):

Skład: zeolity A>30%, węglan sodu 15–30%, cytrynian 5–15%.

Piktogram określający rodzaj zagrożenia

UWAGA: Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu. W przypadku dostania się do oczu: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Utylizować pojemniki zgodnie z lokalnymi / krajowymi przepisami.

W miarę możliwości przechowywać w temp. 10 - 25°C.

Sonett należy do pionierów produkcji ekologicznych środków piorących i czyszczących. Dzięki swej jakości produkty Sonett rozpowszechniły się prawie w całej Europie. W poczuciu odpowiedzialności za renaturalizację wody używanej do prania lub sprzątania Sonett dodaje do swych produktów substancje rytmizowane w mieszalniku oloidowym oraz wykorzystuje wodę poddana wcześniej wirowaniu w dwunastu owalnych naczyniach szklanych. Wszystkie używane surowce są całkowicie biodegradowalne, wolne od enzymów, petrochemicznych środków powierzchniowo czynnych, petrochemicznych barwników, zapachów i konserwantów. Produkty Sonett nie zawierają także petrochemicznych aktywatorów wybielania, GMO i nanocząstek. Oleje używane do produkcji mydeł, a także wszystkie wykorzystywane olejki eteryczne pochodzą w 100% z certyfikowanych upraw ekologicznych. Więcej informacji na: www.sonett.pl

EAN 4007547103108