Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 2 dni
EAN: 4007547605008
Producent: SONETT

SONETT Eko-gąbka do mycia naczyń 

dwupak (2 sztuki w opakowaniu) 

Wykonana z celulozy, włókien sizalowych i pochodzącego z recyklingu tworzywa PET 
• nie rysuje powierzchni 
odpowiednia nawet do czyszczenia delikatnego szkła, stali nierdzewnej oraz powłok z efektem lotosu 
• można prać w temperaturze do 60°C

Szczególne cechy produktu:

Gąbka do zmywania ręcznego o możliwie najwyższej zawartości procentowej surowców odnawialnych i biodegradowalnych. Warstwa gąbki składa się w 100% z włókien celulozowych, warstwa włókninowa służąca do szorowania składa się w 60% z włókien sizalowych i w 40% z tworzywa PET z recyklingu. Trwała i miła w dotyku.

Zastosowanie: Eko-gąbka Sonett nie pozostawia zarysowań. Jest odpowiednia także do delikatnych naczyń szklanych, ze stali nierdzewnej oraz powierzchni z efektem lotosu.

Skład:
Warstwa gąbki: 100% włókien celulozowych; 

Warstwa włókninowa: 60% włókna sizalowe, 40% tworzywo PET z recyklingu; 
Łączenie: poliuretan. 

Dane techniczne:

Można prać w temperaturze do 60°C.

Opakowania:

Opaska papierowa: papier FSC

Zewnętrzne kartony: 100% materiału z recyklingu

Sonett należy do pionierów produkcji ekologicznych środków piorących i czyszczących. Dzięki swej jakości produkty Sonett rozpowszechniły się prawie w całej Europie. W poczuciu odpowiedzialności za renaturalizację wody używanej do prania lub sprzątania Sonett dodaje do swych produktów substancje rytmizowane w mieszalniku oloidowym oraz wykorzystuje wodę poddana wcześniej wirowaniu w dwunastu owalnych naczyniach szklanych. Wszystkie używane surowce są całkowicie biodegradowalne, wolne od enzymów, petrochemicznych środków powierzchniowo czynnych, petrochemicznych barwników, zapachów i konserwantów. Produkty Sonett nie zawierają także petrochemicznych aktywatorów wybielania, GMO i nanocząstek. Oleje używane do produkcji mydeł, a także wszystkie wykorzystywane olejki eteryczne pochodzą w 100% z certyfikowanych upraw ekologicznych. Więcej informacji na: www.sonett.pl

EAN: 4007547605008