Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 2 dni
EAN: 4007547202115
Producent: SONETT

SONETT Ekologiczne mydło roślinne w kostce

100g, kostka

  • łagodne mydło do rąk wytworzone z bio-olejów roślinnych
  • bez dodatku żadnych barwników, zapachów, wypełniaczy, czynników kompleksujących i wybielaczy optycznych
  • mydło o długiej trwałości
  • bezzapachowe i wegańskie

Produkt posiada certyfikaty NCS (Natural Cosmetics Standard) i CSE (Certyfikat Zrównoważonej Gospodarki)

Produkt wegański wpisany na listę Vegan Society.Ekologiczne środki marki SONETT otrzymały tytuł Eko-Laur Konsumenta 2009.

Szczególne cechy produktu:

To mydło w kostce wytwarzane jest bez użycia wypełniaczy, barwników, zapachów, wybielaczy optycznych, a przede wszystkim bez żadnych petrochemicznych czynników kompleksujących takich, jak EDTA. Do sprzedaży trafia jako mydło w pełni dojrzałe, co wydłuża jego okres przydatności do użycia.

Pojawiające się w przypadku przechowywania przez kilka lat lekko żółtawe zabarwienie jest oznaką naturalnej jakości mydła i w żadnym stopniu nie wpływa ujemnie na skuteczność czyszczenia.

Zakres stosowania:

Do użytku w gospodarstwach domowych, pomieszczeniach warsztatowych oraz wszelkich innych, w których występuje potrzeba stosowania mydła o wysokiej skuteczności czyszczenia.

Sposób użycia / dozowanie:

Czysto roślinne, bezzapachowe bio-mydło łagodnie zasadowe do mycia rąk, twarzy i całego ciała.

Ma wysoką moc czyszczącą także w zimnej i twardej wodzie. Twardość kostki mydła zapobiega szybkiemu zmiękczaniu, nawet jeśli kostka leży na mokrej powierzchni przez długi czas.

Skład: mydło z oleju palmowego* >30%, mydło z oleju kokosowego* 15–30%, gliceryna* <1%, sól <1%, tiosiarczan sodu <1%.

*z kontrolowanych upraw ekologicznych

Skład INCI: Sodium Palmate*, Sodium Cocoate*, Glycerin*, Sodium Chloride, Sodium Thiosulfate

*z certyfikowanych upraw ekologicznych

W miarę możliwości przechowywać w temp. 10 - 25°C.

Sonett należy do pionierów produkcji ekologicznych środków piorących i czyszczących. Dzięki swej jakości produkty Sonett rozpowszechniły się prawie w całej Europie. W poczuciu odpowiedzialności za renaturalizację wody używanej do prania lub sprzątania Sonett dodaje do swych produktów substancje rytmizowane w mieszalniku oloidowym oraz wykorzystuje wodę poddana wcześniej wirowaniu w dwunastu owalnych naczyniach szklanych. Wszystkie używane surowce są całkowicie biodegradowalne, wolne od enzymów, petrochemicznych środków powierzchniowo czynnych, petrochemicznych barwników, zapachów i konserwantów. Produkty Sonett nie zawierają także petrochemicznych aktywatorów wybielania, GMO i nanocząstek. Oleje używane do produkcji mydeł, a także wszystkie wykorzystywane olejki eteryczne pochodzą w 100% z certyfikowanych upraw ekologicznych. Więcej informacji na: www.sonett.pl

EAN 4007547202115