Wczytuję dane...

Letni niezbędnik - Emulsja SŁOŃCE I KOMARY

Letni niezbędnik - Emulsja SŁOŃCE I KOMARY

emulsja Słońce i KomaryEMULSJA SŁOŃCE i KOMARY od eco cosmetics z filtrem SPF 30 to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą zaoszczędzić czas i miejsce w torbie. Jest to produkt 2w1 mający zarówno działanie odstraszające komary jak i chroniące przed promieniowaniem słonecznym UV. Emulsja wyposażona jest w dozownik airless, który zapobiega dostawaniu się powietrza do środka opakowania, co zwiększa jej trwałość oraz pozwala zużyć produkt do samego końca, umożliwia higieniczne dozowanie, a także ułatwia jej użycie w dowolnej pozycji. Dozownik zabezpieczony jest plastikowym elementem, który należy wyjąć przed pierwszym użyciem.

Doskonale nadaje się na wypoczynek nad jeziorem, w górach, w lesie, na działce czy nad rzeką, wszędzie tam, gdzie doskwierać mogą gryzące owady. Należy pamiętać, że ochrona przeciwsłoneczna ważna jest o każdej porze dnia, nawet gdy słońce znajduje się za chmurami, albo przedziera się przez korony drzew również może być szkodliwe dla naszej skóry, oczu i głowy.dozownik emulsji

Dlatego, aby zapewnić sobie kompleksową ochronę należy nakładać na skórę kosmetyki z filtrem SPF, na każdą część ciała, narażoną na działanie promieni słonecznych. Ponadto należy chronić głowę przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych poprzez nakrycie jej (np. kapeluszem lub czapką). Ale również należy pamiętać o ochronie oczu korzystając z okularów przeciwsłonecznych wyposażonych w filtr UV. Przyciemniane okulary bez filtra nie chronią naszych oczu przed promieniowaniem UV. Istnieją również okulary z przezroczystymi soczewkami posiadające filtr UV, one chronią oczy lepiej niż jakiekolwiek przyciemniane okulary bez filtra.

Zalecana skuteczna ochrona przeciwsłoneczna to ochrona wysoka (od SPF 30 w górę) oraz ochrona bardzo wysoka (SPF 50+). Emulsja SPF 30 Słońce i Komary chroni Cię przed promieniowaniem UV, ale również pozostawia na skórze powłokę, która utrzymuje właściwy poziom nawodnienia skóry. Emulsja maskuje zapach ludzkiego ciała, dzięki czemu komary i inne owady gryzące nie rozpoznają go, przy czym nie zawiera środków owadobójczych, więc jest bezpieczna dla środowiska, ale przede wszystkim dla Twojej skóry.

kapelusz, okluary, emulsja, ręcznik