Wczytuję dane...

ECO Cosmetics na BIOFACH i VIVANESS 2015

ECO Cosmetics na BIOFACH i VIVANESS 2015

midge repellent

Najwięcej nowości wśród naszych producentów ma w tym roku do zaoferowania ECO Cosmetics. Na ich stoisku jak zwykle można było poczuć się jak na plaży pomimo środka zimy.

Ten producent dobrze wie jak bardzo ważna jest ochrona przeciwsłoneczna i specjalizuje się w ekologicznych kosmetykach na słońce. Dlatego nie mogło zabraknąć nowości z filtrem przeciwsłonecznym. Nowa emulsja na słońce z filtrem SPF 30 posiada teraz nie tylko właściwości ochrony przeciwsłonecznej, ale również przeciw komarom. Dodatkowa funkcja odstraszająca komary może bardzo pozytywnie wpłynąć na naszą skórę, gdyż emulsja nie tylko ma pomóc w uniknięciu poparzeń ale i ukąszeń.

Dla tych, którzy unikają słońca i wolą spędzać czas na świeżym powietrzu dopiero wieczorem, najlepszym rozwiązaniem będzie repelent na komary, czyli druga z prezentowanych nowości ECO Cosmetics - preparat z olejkiem jojoba odstraszający komary.vegan lip balm

Kolejnym produktem z filtrem jest długo wyczekiwany wodoodporny mineralny podkład kompaktowy o faktorze SPF 30. Jest to kolejny produkt 2w1 bo posiada właściwości kryjące i wygładzające przy czym pełni rolę filtra przeciwsłonecznego. Idealny na każdą porę roku, ale szczególnie lato. Na razie dostępny będzie tylko w jednym kolorze – uniwersalnym, który pasuje do większości odcieni skóry Europejczyków z Europy Środkowej. W zależności od zapotrzebowania gama odcieni może być zwiększana.

Dla wielbicieli serii SANDDORN, do balsamu do ust w sztyfcie z rokitnikiem oraz żelu pod prysznic z rokitnikiem i brzoskwinią dołącza teraz balsam do ciała z rokitnikiem i brzoskwinią, który pachnie tak smacznie, że przenosi nas do brzoskwiniowego sadu otoczonego krzewami dojrzałego rokitnika.

Ostatnia z prezentowanych nowości na pewno ucieszy wegan. Wkrótce do sprzedaży wejdzie wegański balsam do ust z owocem granatu i olejkiem jojoba.