Wczytuję dane...

SONETT na BIOFACH 2015

SONETT na BIOFACH 2015

U naszego dostawcy środków czystości SONETT, mogliśmy oglądać i próbować produkty, których dotąd u tego producenta nie było, bo po raz pierwszy SONETT przygotował coś specjalnie dla dzieci. bio banki mydlaneOczywiście wszystkie produkty SONETT są bezpieczne dla dzieci, jednak żaden do tej pory nie był przeznaczony szczególnie dla nich. A te produkty to ekologiczne bańki mydlane oraz nagietkowa pianka do mycia.

Jak wiadomo dzieci kochają bańki, a my kochamy dzieci i chcemy dla nich tego co najlepsze. Na słomce do dmuchania znajdują się 3 pierścienie w różnych rozmiarach, dzięki temu przy jednym namoczeniu słomki możemy cieszyć się potrójną ilością baniek o różnych wielkościach. Nawet słoiczek, w którym znajdują się bańki jest wykonany z polietylenu z drobno zmielonymi kawałkami włókna drzewnego, tzw. Polywood. Bio-bańki będą dostępne również w opakowaniu uzupełniającym o pojemności 0,5 litra, wystarczy raz kupić słoiczek z dozownikiem, a potem tylko dolewać płynu kiedy się skończy.

pianka do mycia dla dzieci

Drugi znakomity produkt przeznaczony dla dzieci to mydełko z dozownikiem, który przetwarza mydło na piankę. Od teraz mycie rąk stanie się dla dzieci przyjemnością, a słodko i owocowo pachnąca pianka z nagietkiem nie tylko myje, ale też jest niezwykle łagodna zarówno dla rąk jak i całego ciała dziecka.

Nagietek ma również właściwości lecznicze, stymuluje regenerację skóry, pomaga w stanach zapalnych i wspiera odbudowę komórek. Wszystkie mydła i olejki eteryczne użyte w składzie tego produktu pochodzą w 100% z kontrolowanych upraw ekologicznych oraz zbiorów roślin dziko rosnących, tak jak wszystkich innych produktach Sonett.

Również w tym przypadku można będzie skorzystać z opakowania uzupełniającego, na razie tylko o pojemności 1 litra.

targi biofach 2015 sonett