Wczytuję dane...

YOGI TEA® na BIOFACH 2015

YOGI TEA® na BIOFACH 2015

yogi tea nowe opakowaniaEmocje już trochę opadły, a my zdążyliśmy ochłonąć po corocznych największych w Europie targach produktów ekologicznych BioFach i kosmetyki naturalnej Vivaness w Norymberdze. Wrażeń nie brakowało, dlatego postanowiliśmy Wam trochę przybliżyć tych kilka ciekawostek związanych z naszymi producentami.

W tym roku mogliśmy podziwiać zupełnie nową odsłonę marki YOGI TEA®, najbardziej widoczne na pierwszy rzut oka jest nowe logo. Oczywiście nazwa się nie zmienia, ale kształt stał się bardziej opływowy, trochę przypominający odwrócony dach w stylu indyjskim lub turban.

Nowa szata graficzna opakowań również nie pozwala przejść obojętnie obok stoiska YOGI TEA®. Teraz kolory się ożywiły, a marka stała się bardziej jednolita, opakowania są jednokolorowe, a napisane jasną czcionką nazwy w niektórych przypadkach się trochę zmieniły.

nowe herbaty yogi tea 2015Teraz herbata FOREVER YOUNG nazywa się WELLBEING, CALMING to inaczej RELAX, SWEET LEMON MATE SNACK TEA WITH GREEN TEA została skrócona do SWEET LEMON MATE, a SWEET MINT SNACK TEA WITH ASSAM to teraz po prostu SWEET MINT.

W tym roku przedstawione zostały 3 herbaciane nowości; CHRISTMAS TEA, która jest zupełnie nową mieszkanką ziół i przypraw, a nie jak do tej pory zestawem znanych już herbat, FINEST SELECTION, czyli zestaw 9 znanych już smaków po 2 torebki, będący odpowiedzią na prośby klientów o stworzenie wyselekcjonowanego zestawu herbat w różnych smakach w jednym opakowaniu. A nowość CHOCO MINT / FRESH MIND zaprezentowana na tegorocznych targach została nagrodzona tytułem BEST NEW PRODUCT BIOFACH 2015. Gratulujemy!

Do nowości moglibyśmy również zaliczyć puszkę na herbatę w wersji kolekcjonerskiej, która pomaga utrzymać aromat długo po otwarciu opakowania.

Teraz z niecierpliwością oczekujemy aż nowości wejdą do sprzedaży!