Wczytuję dane...

Dlaczego warto płukać nos?

Dlaczego warto płukać nos?

Codzienne płukanie nosa polecane jest osobom ze skłonnością do przeziębień, pracującym w kurzu i dymie, przebywającym w klimatyzowanych pomieszczeniach, alergikom, osobom chrapiącym, tym z chorobami zatok a przede wszystkim ćwiczącym jogę, jednak skutki jakie niesie za sobą płukanie nosa mogą przysłużyć każdemu, niezależnie od tego czy należy to którejkolwiek z wyżej wymienionych grup.

Ponieważ płukanie nosa metodą neti:

Nawilża

Neti nawilża drogi oddechowe i błony śluzowe. Suche otoczenie wysusza błony śluzowe. Płukanie nosa przywraca ich naturalną wilgotność.

nosebuddy pink

Oczyszcza

Płukanie nosa stymuluje ruchy rzęsek umożliwiające usuwanie flegmy, kurzu, pyłków, bakterii i wirusów.

Relaksuje

Neti działa stymulująco i relaksująco na obszar twarzy wokół oczu i na czole, co może redukować bóle głowy wywoływane napięciem nerwowym.

Przynosi ulgę

Neti daje ulgę przy przeziębieniach, zapaleniu zatok, astmie, alergiach oraz problemach wynikających z zanieczyszczenia powietrza.

Odświeża

Wiele osób bardzo ceni sobie odczucie odświeżenia jakie daje ten „prysznic dla nosa”. Niektórzy zauważają większą jasność umysłu.

Aby codziennie doznać uczucia Odświeżenia, Ulgi, Relaksu, Oczyszczenia i Nawilżenia :) najlepiej zaopatrzyć się w Zestaw do płukania nosa Yogi's Nose Buddy w jednym z 3 kolorów do wyboru: niebieskim, zielonym lub różowym. Polecamy!