Wczytuję dane...

Eco Cosmetics na słońce - mineralna ochrona przeciwsłoneczna

Eco Cosmetics na słońce - mineralna ochrona przeciwsłoneczna

Kosmetyki na słońce ECO Cosmetics są produkowane zgodnie z aktualnymi zaleceniami UE.

ECO Cosmetics poleca wodoodporne kosmetyki na słońce z filtrami mineralnymi, do wszystkich rodzajów skóry, szczególnie do skóry wrażliwej:

 • > Emulsje na słońce SPF: 20,30, 50 (NOWOŚĆ!),
 • > Emulsje na słońce NEUTRAL (bez dodatków zapachowych)  SPF: 20,30, 50 (NOWOŚĆ!),
 • > Krem na słońce wysoce wodoodporny dla uprawiających sporty wodne SURF &FUN SPF 50+ (tonowany) (NOWOŚĆ!),
 • > Krem na słoneczną mroźną aurę SNOW &FUN SPF 50+ (lekko tonowany) (NOWOŚĆ!),
 • > Kremy na słońce SPF: 10, 15, 20, 25, 30, 50+ (lekko tonowany),
 • > Tonowany krem na słońce SPF 30 (tonowany),
 • > Krem do twarzy na dzień Day plus SPF 15 (lekko tonowany),
 • > Olejek na słońce SPF 30 (przezroczysty),
 • > Żel do twarzy SPF 30 (przezroczysty),
 • > Balsam do ust SPF30 (przezroczysty),
 • > Kremy na słońce dla dzieci: SPF 45 (lekko tonowany) i SPF 50+ (lekko tonowany),
 • > A po opalaniu polecamy Balsam po opalaniu After Sun lub zamiast opalania - Samoopalacz.

do opalania

Mineralna ochrona przeciwsłoneczna w kosmetykach eco cosmetics osiągana jest dzięki użyciu mineralnych pigmentów, głównie dwutlenku tytanu (bezpiecznej, stabilnej odmiany tego minerału). Mineralne pigmenty po naniesieniu na skórę działają jak maleńkie lusterka, odbijające szkodliwe promieniowanie słoneczne. 

Mineralna ochrona przeciwsłoneczna DZIAŁA NATYCHMIAST po nałożeniu. W przypadku środków z filtrami chemicznymi należy z reguły odczekać 20-30 minut, zanim krem będzie efektywny.

Produkty ochrony przeciwsłonecznej eco cosmetics chronią zarówno przed promieniowaniem UVB, jak i UVA. Współczynnik ochrony przeciwsłonecznej SPF odnosi się do ochrony przed promieniami UVB. Znak UVA na opakowaniu oznacza, iż produkt chroni przed promieniowaniem UVA przynajmniej w stopniu zalecanym przez UE (minimum 1/3 współczynnika SPF). 

Tonowane kremy na słońcetonowany krem na słońce SPF 30, krem na słońce SPF 50+ (lekko tonowany) oraz krem do twarzy DAY plus (lekko tonowany) zawierają naturalne pigmenty w odcieniu brązu.

Kremy na słońce dla dzieci eco cosmetics są lekko tonowane (zabarwione na kolor lekkiej opalenizny) poprzez wysoką zawartość rokitnika. 

Dla osób o bardzo wrażliwej skórze (także dla dzieci) polecamy emulsje na słońce z serii NEUTRAL – bez środków zapachowych, bez alkoholu, bez alergenów. 

Nie zawierają syntetycznych aromatów, barwników i konserwantów ani syntetycznych filtrów przeciwsłonecznych.filtr mineralny

Powstają bez użycia nanotechnologii i bez GMO.

Pamiętaj: Nanoś produkt obficie i ponawiaj aplikację dla utrzymania ochrony, zwłaszcza po spoceniu się czy użyciu ręcznika. Unikaj nadmiernej ekspozycji na działanie słońca nawet po zastosowaniu produktu ochrony przeciwsłonecznej. Chroń niemowlęta i dzieci przed bezpośrednim światłem słonecznym. Unikaj ekspozycji dzieci na działanie słońca w godzinach szczytowego nasłonecznienia. Bezwzględnie unikaj oparzeń słonecznych. Żaden preparat nie zapewnia 100% ochrony przeciwsłonecznej.