Wczytuję dane...
Kod: ORG 00993
Realizacja zamówienia: 2 dni
EAN: 8016867009935
Producent: ORGANYC

Podpaski ze skrzydełkami na NOC / INTENSYWNIE CHŁONNE

10 sztuk

Podpaski Organ(y)c

  • z 100% certyfikowanej, ekologicznej bawełny niebielonej chlorem, całkowicie wolnej od tworzyw sztucznych i innych substancji pochodzenia petrochemicznego tj. lateksu, plastiku, wiskozy, aktywnych substancji wiążących, perfum czy środków barwiących.
  • Skuteczność produktów Organ(y)c opiera się na wykorzystaniu naturalnych właściwości bawełny uprawianej beż użycia pestycydów, fungicydów, herbicydów oraz modyfikacji genetycznej GMO-FREE.

Czysta bawełna pozwala skórze oddychać, posiada neutralne pH, ma doskonałe właściwości absorbujące płyny i jest hipoalergiczna.

Bielenie bawełny odbywa się przez zastosowanie nadtlenku wodoru, który powstaje w naturze przez działanie wody na światło słoneczne i występuje naturalnie w deszczu.

Podpaski zapewniają świeżość, bezpieczeństwo i ochronę.

Produkty Organ(y)c są rekomendowane dla kobiet ze skórą wrażliwą i delikatną, skłonną do podrażnień.

Pakowane pojedynczo dla jeszcze lepszej higieny i komfortu zastosowania.

Produkt certyfikowany przez Soil Association i ICEA (Istituto per la Certificazione Etica e Ambientale) wg. Standartów GOTS (Global Organic Textile Standard).

Produkt zatwierdzony przez VEGAN OK.

Składniki: 82% ekologiczna bawełna, 18% biodegradowalny bio-polimer. Laminat oraz wkład chłonny wykonane są z 100% bawełny.