Wczytuję dane...
Kod: ORG 00994
Realizacja zamówienia: 2 dni
EAN: 8016867009942
Producent: ORGANYC

Podpaski ze skrzydełkami na DZIEŃ / UMIARKOWANIE CHŁONNE

10 sztuk

Podpaski Organ(y)c

  • z 100% certyfikowanej, ekologicznej bawełny niebielonej chlorem, całkowicie wolnej od tworzyw sztucznych i innych substancji pochodzenia petrochemicznego tj. lateksu, plastiku, wiskozy, aktywnych substancji wiążących, perfum czy środków barwiących.
  • Skuteczność produktów Organ(y)c opiera się na wykorzystaniu naturalnych właściwości bawełny uprawianej beż użycia pestycydów, fungicydów, herbicydów oraz modyfikacji genetycznej GMO.

Czysta bawełna pozwala skórze oddychać, posiada neutralne pH, ma doskonałe właściwości absorbujące płyny i jest hipoalergiczna.

Bielenie bawełny odbywa się przez zastosowanie nadtlenku wodoru, który powstaje w naturze przez działanie wody na światło słoneczne i występuje naturalnie w deszczu.

Podpaski zapewniają świeżość, bezpieczeństwo i ochronę.

Produkty Organ(y)c są rekomendowane dla kobiet ze skórą wrażliwą i delikatną, skłonną do podrażnień.

Pakowane pojedynczo dla jeszcze lepszej higieny i komfortu zastosowania.

Produkt certyfikowany przez Soil Association i ICEA (Istituto per la Certificazione Etica e Ambientale) wg. Standartów GOTS (Global Organic Textile Standard).

Produkt zatwierdzone przez VEGAN OK.

Składniki: 82% ekologiczna bawełna, 18% biodegradowalny bio-polimer. Laminat oraz wkład chłonny wykonane są z 100% bawełny.